Віртуальна картинна та фото галерея.

Вітаю Вас на сторінці, присвяченій майже цілком і повністю виключно мені :) В якості моральної компенсациії за цей факт постараюся щоб Вам було тут цікаво.

Отже, будучи "широко відомий у вузькому колі" по наступним посиланням -як фотограф для stock-ових фотобанків, а також інших жанрів, дійств і забав:
фотобанк colourbox.com
фотобанк fotolia.com
сторінка автора на photo.qip.ru , на deviantart.com

...і як створювач даного ресурсу, я сподіваюсь, що інформація наведена далі дозволить Вам дізнатися 'з ким Ви маєте справу' в професійному сенсі. При співпраці з дизайнером, художником важливо уявляти в якому стилі, в якій техніці він працює, познайомитись з його портфоліо, щоб результат його роботи відповідав очікуванням.

ДОПОМОГА ФРОНТУ !

Приєднуйся до дівчат та хлопців з волонтерської організації "Повернись живим!" 

Вони допомагають захисникам країни і мають великий досвід.

Вони хороші!

...а тут може бути Ваша реклама :)

Потенційним партнерам надається можливість довідатись більше зателефонувавши 0505026166

хоча, якщо Ви принципово готові платити гроші за роботу -

у нас є привід поспілкуватися особисто.

-Мєсьє, Ваш портрет готовий!
-Але ж...дозвольте, тут же просто

намальовано  слово  "МУДАК" !..???
-Я художник, я так бачу!

     Щоб мати уявлення про те, "хто як бачить" буває корисно взнати, з чого все починалось, Що виявило вплив на діяльність і який творчий шлях пройшов дизайнер перед тем, как він "до такого докотився". Це зараз я і збираюсь зробити.

 

     А починалось все очевидно с самого початку, як не крути. З того, що частину свого дитинства мені випало провести на Кубі, де мої очі побачили тропічні барви, кольори океану, неба і взагалі багато чого побачили :) Але відчуття, що цей світ - Живий і не обмежується брудною пісочницею совкового двору совкової ж пятиповерхівки з парканом і трубою заводу з'явилось ще тоді. А такі відчуття, одного разу з'явившись, вже вже ніколи і нікуди не підуть. Мої перші малюнки з пальмами і морем напевно і були тим початком. Нажаль вони не збереглись, загубившись десь в глибині віків.

 

     Зате збереглись більш пізні, середини минулого сторіччя, "епохи ЦойЖив!" Але це був період "неусвідомленого" творіння і мова про професію не йшла. Довкола був застій. В сенсі, що стояло все :). А на дворі стояв СРСР і коли мені запропонували: "-хлопче, а чи не стати тобі художником?", я сказав "-чур мене, чур!". Образ бородатого мужика, що пахне пивом, у вимазаному фарбами старому светрі мене зовсім не вабив. А інших живих художників я в той час не бачив.

     Взагалі, людина, що мала нахабство вирішити, що їй вдасться створити щось більш досконале, ніж чистий білий аркуш паперу, і почала його бруднити олівцем або фарбами, - вже безнадійна і ії не зупинити.

 

      В лихі 90-і на дворі все падало і руйнувалось. А душі так хотілось літати! Період "несвідомого і прекрасного" залишився в минулому. Я закінчував фізико-математический клас і насправді мав намір стати чимось за зразок інженера-конструктора авіації, летальних і літальних апаратів. Зрозуміло, керовані і не дуже моделі літаків, авіаклуб, запах клею, авіапалива, деревини і подібне були присутні в сфері інтересів.

       З цим романтичним періодом вже пов'язана більша кількість моїх творінь. В той період мені випала вдача попрацювати в області малої(легкої) і надлегкої авіації, напрямку, який з розвалом СРСР був остаточно втрачений у нас, а специалісти розсіялися або в забугор'ї, або по базарах, вже в кого яка карма...

       Тим не менше ще тоді, коли слово "безпілотник" ще ніхто не знав і не вживав, я, як я сам усвідомив вже набагато пізніше, був одним з тих, хто мав відношення до цього слова.

Site 1

Site 2

Site 3

     Окрім "фентезі технологій" я займався і більш приземленими речами, такими як ергономічний і безпечний дизайн салонів і кабін, "вписування" у відведені розміри крісел і інших "авіа-меблів". Набагато пізніше я взнав, що це, виявляється, називалось словом "юзабіліті" :).

       Але. Коли стадо повертає - останній баран стає першим бараном. Коли після всіх наших поворотів мрії про легке та летюче пішли разом із старими часами і стало не до літаків, прийшла черга меблів не літакових, а самих звичайних, квартирних. Ну, або офисних. Так що, можна сказати, - в дизайнери меблів і інтер'єру я спустився з небес на землю акі ангел. Ну, або демон. Вже з "юзабіліті" і еко-життє-безпекою. Роботи тут було і залишається вкрай багато. Як дизайнер, і з точки зору тієї ж таки юзабіліті, скажу дві речі: а) квартира смертельно небезпечна. б) більшість меблів в квартирах не підходить для зайняття сексом:). В тому числі і меблі, здавалося б прямо для цього призначені. І те і інше я завжди намагаюсь виправити при розробці меблів, плюс зробити гарно і стильно. Тут більше і говорити нема про що.

     З розвитком комп'ютерів і Мережі, а також "ринкових відносин" настав апофігей апофеозу:

-і робота над обкладинками дисків;

-і над рекламою, банерами, флаєрами;

-над лого и фірмовим стилем;

Хоч дизайнер - це не художник, всё ж таки малювати рукою, а не мишкою він повинен вміти.

Ну хоч би трошки...

інтерфейси, форми, меню, піксельний дизайн...

запрошення, ексклюзивні фони, банери...

Меблі...

Не зайнятися фотографією я також не міг, як Ви розумієте. Хоча про все це вже хочеться менше писати, а більше показувати. Так що дивіться:

-ах, і звісно ж фотоманіпуляції! Ні, це зовсім не вставляння ваших знайомих до фото голих дівок у сауні, це - перетворення реальності, магія. Це найскладніший рівень фотошопства після малювання фентезі арт-у.
Ви зауважили, що більшість фотоманіпуляцій, особливо складних, позбавлені змісту?  Крім хіба що самоствердження автора серед інших: "-здогадайся як я це зробив?!" )

Vernisaj.com.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-і звісно сайтами, їх дизайном і вмістом (чуть не написав "контентом" )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site 5

Site 4

 

 

Site 6

Site 7

Site 8