Картини і репродукції
  Фото
  Дизайн та реклама
  Фотомонтаж та корекція
  Художній та фото-друк
  Реставрація
  Контакти
  Авторські права
  Реєстрація
  Інформація
  Замовлення картин
  Зсилки
  Ціни
   
   
Інформація  
Віртуальна картинна та фото галерея.

Тут міститься корисна інформація: зсилки на цікаві матеріали, програми, інформація щодо правил безпеки при інтернет-розрахунках та інше.

Vernisaj.com.ua
Новини:  

Війна і наша діяльність в умовах нової реальності.

Наша країна веде війну із захисту від фашистської агресії РФ. Отже, виникли обставини, що є класичним "форс-мажором". Триватиме це ще довго. Vernisaj.com.ua закликає усіх громадян бути обережними, надавати допомогу добровольцям, військовослужбовцям, готуватися особисто фізично, технічно і морально.
Що ж, приймаємо міри та стаємо досконалішими. Ми з свого боку зобов'язані вжити певних заходів щодо захисту, як організаційного так і технічного характеру. Можливо деякі з цих заходів позначаться на зручності нашого з Вами життя. Сподіваємось на Ваше розуміння.
Слава Україні!

   
     

Знижки на авторські роботи. Діяльність сайту.

Ми проводимо переговори з авторами з метою визначення найкращої цінової пропозиції щодо їх робіт та послуг. Завдяки знайденим компромісам в багатьох випадках ціни для покупця при купівлі через наш сайт є меншими, ніж при інших варіантах купівлі цієї роботи, наприклад, безпосередньо у автора, чи в його майстерні або магазині.

 

   Авторам: Рух це Життя, а Життя - це рух. Щоб не брати приклад з порожніх (від покупців в першу чергу) гламурних бутіків та торгівельних центрів, які люблять використовувати в своїх назвах слова "VIP" та "елітний", ми закликаємо до тверезої оцінки ситуації, особливо в наш непростий час.
   Щоб не бути схожими на неадекватних та відірваних від реальності, які роками продають за сотні тисяч вічнозелених квартири сумнівної якості, навіть без штукатурки та стяжки, в новобудовах, ("елітних" доречі також. Попри те, що за ті самі гроші можна купити цілий будинок з меблями, ділянкою, машиною поруч із Києвом. Або шикарну квартиру на набережній.), ми завжди радимо авторам частіше роздивлятися Світ довкола нас. Частіше перебувати (навіть попри Вашу геніальність) в нашій частині Реальності, яка зветься "об'єктивною". Особливо в моменти, коли Ви оцінюєте свої роботи. Тим більше, що довкола вас повно клятих конкурентів. Адже роботи повинні продаватися. Тому адекватна ціна та представлення роботи є вкрай важливими.
Cаме тому ми не
використовуємо автоматичні системи реєстрації, додавання робіт та інший штучний інтелект, а жорстоко змушуємо
авторів контактувати з нами особисто, піддаючи їх тортурам написання листів в електронну пошту чи спілкування в
icq або телефоном.
Однак має місце і зворотнє: існують Люди, які через свою природню скромність, або в силу інших обставин недооцінюють свої твори як в плані геніальності, так і в плані матеріальності :) Якщо ми бачимо такі випадки - рекомендуємо автору гідно оцінити свій талант.

   
     

Відкриття сайту

-сайт vernisaj.com.ua почав роботу 15.12.2008. Хоч деякі його розділи та база даних ще знаходяться в розробці, але, оскільки "немає меж досконалості " - сайт відкрито для доступу вже. Заявки на реєстрацію Авторів та замовлення приймаються. Автори - віртуальний вернісаж відкрито - розбираємо найперші, найкращі місця!

По мірі закінчення створення усіх його розділів, сайт буде працювати в повному обсязі.

   
     
Інформація:  

"-Реплика в изобразительном искусстве, авторская копия художественного произведения, отличающаяся от оригинала размерами. Реплика (в изобразит. искусстве) бывает также копией, выполненной под наблюдением автора. В Реплика (в изобразит. искусстве), в отличие от собственно копии, нередко изменяются второстепенные детали оригинала."

   
     

"-Репродукция (от ре... и лат. produco — произвожу), 1) воспроизведение и размножение изображений (рисунков, чертежей, картин, фотоснимков, документов и т.п.). Выполняется фотографическим или полиграфическим способами (см. Репродукционная техника, Репродукционные процессы). 2) Воспроизведенный посредством печати рисунок, картина или фотографический снимок. При точной передаче не только содержания, но и всех особенностей воспроизводимого объекта Репродукция (воспроизведение) называется факсимильной. Обычно Репродукция (воспроизведение) характеризуется числом красок на оттиске (одно-, двух- и многокрасочные) и примененным способом печати (офсетная, глубокая, фототипная и др.), иногда дополнительно — материалом, на котором получен отпечаток (на мелованной бумаге, жести, коленкоре, целлофане и т.п.)."