Картини і репродукції
  Фото
  Дизайн та реклама
  Фотомонтаж та корекція
  Художній та фото-друк
  Реставрація
  Контакти
  Авторські права
  Реєстрація
  Інформація
  Замовлення картин
  Зсилки
  Ціни
   
   
Авторські Права  
Vernisaj.com.ua
Віртуальна картинна та фото галерея.

      Шановні Автори!
Якщо ви виявили на нашому сайті свою роботу, розміщену кимось без Вашої згоди, прохання зв'язуватися з Адміністрацією сайту. Це стосується саме Авторських робіт, а не матеріалу, зібраного в Інтернеті та розміщеного десь.
Усі претензії та скарги на порушення авторських прав і/або законів вашої країни ви можете направляти відповідним службам.
 

Усі зареєстровані торгівельні знаки та марки належать їх власниками.

Деякі матеріали даного сайту можуть бути не призначені для їх перегляду особами, котрі не досягли повноліття.

Відповідальність за матеріали та роботи, розміщені Авторами на сайті несуть самі Автори, тобто, особи, які пройшли реєстрацію на нашому сайті.

Памьятайте, що ви можете в принципі розміщувати тут будьякі свої (чи не свої :) ) роботи, окрім таких, що ображають честь та гідність окремих осіб чи національностей або їх релігійні почуття в явно вираженій формі, чи містять іншу провокуючу чи компрометуючу інформацію щодо держав, комерційних підприємств чи особистого життя громадян.
Адміністрація також залишає за собою право відмовити Автору в розміщені у відкритому доступу матеріалів, що містять відвертий порнографічний характер, зокрема з дітьми. Оскільки закон вважає злочином будь яке використання матеріалів сексуального характеру, що містять зображенння осіб, котрі не досягли повноліття.

 

Адміністрація сайту не проводить ніяких спеціальних експертиз та досліджень, чи інших дізнань відносно походження, методів створення та прав власності робіт авторів (якщо тільки такі експертизи не є предметом спеціальної домовленості з нами)
Однак при звертанні до Адміністрації сайту відповідних право- (або неправо-)охоронних органів та спец-служб щодо незаконності розміщення якогось твору чи виробу ми будемо змушені діяти у відповідності до вимог законодавства, зокрема припиняти розміщення інформації щодо даного твору чи виробу на Сайті.
 

До уваги Авторів: інформація цього розділу та інормація що стосується конфіденційності ваших даних направляється на Вашу поштову адресу при реєстрації Вас як Автора. Сайт приймає усі доступні йому міри щодо забезпечення нерозповсюдження цієї інформації.