Картини і репродукції
  Фото
  Дизайн та реклама
  Фотомонтаж та корекція
  Художній та фото-друк
  Реставрація
  Контакти
  Авторські права
  Реєстрація
  Інформація
  Замовлення картин
  Зсилки
  Ціни
   
   
Художній та фото-друк  
Vernisaj.com.ua
Віртуальна картинна та фото галерея.

Кожне фото чи репродукція виконується за допомогою новой техніки, крім того це завжди і ручна робота. Такі картини важко відрізнити від картин, що були намальовані звичайним способом, тому що вони друкуються на такому ж художньому холсті, загрунтованому та придатному до нанесення акрилової чи інших художніх фарб.

Технології друку на холсті відрізняються невеликою вартістю порівняно з замовленням оригінальної картини, а також коротким терміном виготовлення, високою якістю фото та стилізованого під живопис зображення.

Використання при друці пігментних чорнил відомих виробників та якісних холстів (Німеччина, Швейцарія) дозволяє гарантувати якість надрукованої продукціі на декілька десятиріч. Заявленим є термін стійкості кольорів в 50-100 років. Чорнила є екологічно нешкідливими та підходить для використання в інтерьєрі.

 

Vernisaj.com.ua виконує художній та фото-друк на фотопапері, прозорих плівках та текстурному папері шириною до 61 см. та довжиною до 7 метрів.

 

Також Vernisaj.com.ua виконує друк схем, креслень, плакатів та ін. на кольоровому плотері шириною до 110 см да довжиною до 15 м.

 Широкоформатний друк на холсті, фотопапері, прозорих плівках та текстурному папері дозволить Вам оформити свій інтер'єр репродукціями картин чи фотографіями. Це можуть бути як Ваші роботи, так і вибрані з нашої бази даних. Це чудовий подарунок, для близьких, друзів чи партнерів по бізнесу.